شروع ارزیابی تخصصی تکمیل ظرفیت کنکور دکتری از 22 آبان

به گزارش شهر ورزش، کارنامه نتیجه انتخاب رشته داوطلبانی که مبادرت به انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ورودی دوره دکتری Ph.D نیمه متمرکز سال 1396 نموده اند بر روی سایت سازمان سنجش منتشر شده است.

شروع ارزیابی تخصصی تکمیل ظرفیت کنکور دکتری از 22 آبان

تمامی داوطلبانی که در کدرشته محل های انتخابی دارای حدنصاب نمره علمی لازم هستند می توانند با توجه به نکات اعلام شده در این اطلاعیه و براساس برنامه زمانی دانشگاه مربوط، با همراه داشتن مدارک لازم در مراحل ارزیابی تخصصی و مطابق با اطلاعیه هر یک از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی (مندرج در سایت دانشگاه) شرکت نمایند.

بر اساس برنامه زمانی که دانشگاه های مختلف اعلام نموده اند این مرحله در رشته های مختلف از 22 آبان شروع می گردد و تا 27 آذر ماه 96 ادامه دارد.

منحصراً داوطلبانی می توانند نسبت به مراجعه به دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی برای انجام ارزیابی تخصصی (آزمون کتبی، مصاحبه و ...) اقدام نمایند که کدرشته محل مربوطه را در فرم انتخاب رشته خود درج نموده و حد نصاب نمره علمی لازم را مطابق کارنامه کسب نموده باشند.

کلیه داوطلبانی که در کدرشته محل های انتخابی دارای حدنصاب نمره علمی لازم به منظور شرکت در مراحل ارزیابی تخصصی توسط دانشگاهها و موسسات آموزش عالی هستند و متقاضی شرکت در مصاحبه هستند باید به منظور تکمیل فرم آنالیز صلاحیت های عمومی با مراجعه به لینک مربوط که در سایت سازمان سنجش قرار گرفته است حداکثر تا تاریخ 25 آبان 96 مبلغ 330 هزار ریال به صورت اینترنتی پرداخت نمایند.

داوطلبان باید فرم آنالیز صلاحیت عمومی را تکمیل و کد پیگیری دریافت نمایند و داوطلبانی که نسبت به تکمیل فرم آنالیز صلاحیت های عمومی اقدام ننمایند از گزینش نهایی حذف خواهند شد.

داوطلبانی که قبلاً در این آزمون (دکتری سال 1396) فرم آنالیز صلاحیت های عمومی را تکمیل نموده اند در این مرحله نیازی به تکمیل و ارسال مجدد آن ندارند.

گزینش نهایی داوطلبان در هر کدرشته محل براساس نمره کل نهایی حاصل از نمره علمی آزمون متمرکز و نمرات مراحل مختلف ارزیابی تخصصی (مطابق با مفاد مندرج در بند 2 صفحه 9 دفترچه شماره 1 آزمون)، حدنصاب معین شده توسط دانشگاهها و موسسات آموزش عالی در هر کدرشته محل و با توجه به اولویت کدرشته محل هایی که برای مصاحبه معرفی شده اند، صورت خواهد گرفت.

آن دسته از داوطلبانی که قبلاً در ردیف پذیرفتگان نهایی آزمون دکتری Ph.D سال 1396 (در هریک از دوره ها) قرار گرفته و به عنوان قبولی اعلام شده اند، چنانچه در ردیف پذیرفته شدگان نهایی مرحله تکمیل ظرفیت (در هریک از دوره ها اعم از روزانه و یا ...) نیز قرار بگیرند، قبولی قبلی آنان کان لم یکن تلقی شده و مطابق ضوابط، باید در کدرشته قبولی جدید ثبت نام نموده و ادامه تحصیل دهند و هیچگونه تقاضایی بعد از اعلام نتایج، پذیرفته نخواهد شد.

مدارک لازم که داوطلبان دارای حدنصاب باید همراه خود داشته باشند در اطلاعیه سازمان سنجش ذکر شده است.

منبع: ویکی گرام
انتشار: 8 دی 1399 بروزرسانی: 8 دی 1399 گردآورنده: mescitysport.ir شناسه مطلب: 11

به "شروع ارزیابی تخصصی تکمیل ظرفیت کنکور دکتری از 22 آبان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع ارزیابی تخصصی تکمیل ظرفیت کنکور دکتری از 22 آبان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید