بابت پرونده شکایت علیه تیروکمان با فدراسیون جهانی هماهنگ بودیم

به گزارش شهر ورزش، غلامرضا شعبانی بهار در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به رأی دادگاه عالی ورزش(CAS) در رابطه با پرونده شکایت کریم صفایی که با رد ادعا و استدلال های وی همراه بود، گفت: بابت این پرونده و رسیدگی متحمل خسارت های مالی شدیم ضمن اینکه انرژی و زمان زیادی را هم صرف آن کردیم.

بابت پرونده شکایت علیه تیروکمان با فدراسیون جهانی هماهنگ بودیم

وی که دو سال و نیم از ریاستش در فدراسیون تیروکمان می گذرد با بیان اینکه طی این مدت درگیر این پرونده شکایت بوده است، اعلام کرد: به خاطر این پرونده و رسیدگی به آن به طور مداوم با دادگاه عالی ورزش در ارتباط بودیم. البته این ارتباط به معنای رایزنی برای نتیجه گیری نبود چراکه اصولاً CAS اجازه چنین کاری را نمی دهد. ارتباط ما فقط بابت تبادل اطلاعات بود که بعضاً روزانه در چند مرحله انجام می شد.

رئیس فدراسیون تیروکمان ادامه داد: طی مدتی زمانی که دادگاه عالی ورزش به پرونده شکایت که علیه تیروکمان ایران رسیدگی می کرد در قالب ایمیل پرسش های متفاوتی را مطرح می کرد که ما موظف به پاسخگویی بودیم. در این مدت بیشتر از 100 ایمیل از CAS داشتیم. پاسخ به این ایمیل ها در کنار انجام دیگر اقدامات و ارتباطی که باید با فدراسیون جهانی حفظ می کردیم، زمان زیادی را از ما گرفت.

شعبانی بهار تاکید کرد: تنها کاری که در رابطه با پرونده شکایت آقای صفایی و برای برقراری ارتباط با CAS منعی برای آن نداشتیم، جذب وکیل بین المللی بود که انجام داده بودیم. بابت این مسئله هم هزینه هایی را متحمل شدیم.

وی با تاکید بر ارتباط تنگاتنگ فدراسیون تیروکمان ایران و فدراسیون جهانی این رشته در رابطه با پرونده شکایت موردنظر گفت: شکایت آقای کریم صفایی از هر دو فدراسیون بود. از همین جهت تعامل و همفکری زیادی با یکدیگر داشتیم تا بتوانیم هماهنگ با یکدیگر پیش برویم و از ظرفیت های اطلاعاتی یکدیگر در مورد این پرونده استفاده کنیم.

رئیس فدراسیون تیروکمان در مورد هزینه های پرونده شکایت رئیس پیشین این فدراسیون و اینکه دادگاه عالی ورزش در رأی نهایی خود وی (کریم صفایی) را محکوم به پرداخت 2500 فرانک سوئیس به فدراسیون جهانی و فدراسیون ایران کرده است، شرح داد: البته این مبلغ خیلی هم زیاد نیست. به هر حال ما بابت این پرونده و درگیری با آن هزینه های داخلی زیادی داشتیم مانند جذب وکیل و از این حیث متحمل خسارت های مالی شدیم.

وی در این رابطه اضافه نمود: البته هزینه های مالی خیلی مهم نیست. مهمتر از این خسارت، وقت و انرژی زیادی بود که از مجموعه تیروکمان ایران به خاطر پرونده شکایت گرفته شد. این شکایت به خاطر ریاست آقای شجاعی آغاز شد و نسبت به انتخاباتی که من در آن صاحب رأی شدم هم ادامه پیدا کرد. با مشخص شدن نتیجه رأی، وقت و انرژی زیادی که تا به امروز صرف این کار می کردیم آزاد می شود تا از آن برای دیگر امور استفاده کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 دی 1399 بروزرسانی: 9 دی 1399 گردآورنده: mescitysport.ir شناسه مطلب: 22

به "بابت پرونده شکایت علیه تیروکمان با فدراسیون جهانی هماهنگ بودیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بابت پرونده شکایت علیه تیروکمان با فدراسیون جهانی هماهنگ بودیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید