جنجال جدید؛ مارادونا نبش قبر می گردد؟

به گزارش شهر ورزش، نوجوانی که ادعا می نماید پسر مارادونا است؛ درخواست نبش خبر ستاره افسانه ای فوتبال دنیا را داده است.

جنجال جدید؛ مارادونا نبش قبر می گردد؟

سانتیاگو لارا 19 ساله بعد از دفن مارادونا به وکیلش گفت که درخواستش را به خانواده و وکیل مارادونا منتقل کند و ژوزه نونس هم درخواست موکلش را به خانواده مارادونا اعلام نموده است.

او از شش سال پیش کوشش خود را برای اثبات این ادعا شروع نموده بود و درخواست نبش قبر و انجام آزمایش DNA آخرین درخواست او در این باره است.

سانتیاگو زمانی که 13 ساله بود عکسی از خودش به صورت شطرنجی درکنار مارادونا روی جلد یکی از روزنامه می بیند و متوجه این موضوع می گردد. ناتالیا گرات مادر سانتیاگو که یک پیشخدمت بود در 23 سالگی به خاطر سرطان ریه جانش را از دست می دهد.

مارادونا به صورت رسمی دارای پنج فرزند است و اگر ادعای سانتیاگو اثبات گردد او فرزند ششم ستاره فوتبال دنیا خواهد بود. همسر مادر این پسر او را به عنوان فرزند خود عظیم نموده است. مادر او قبل از مرگ و در حالی که سانتیاگو سه ساله بوده به شوهرش می گوید که پدر او مارادونا است.

سانتیاگو در یک مصاحبه گفته است که به جنبه اقتصادی این موضوع نگاه نمی کند و فقط می خواهد بداند که چه کسی است. او گفت: من می دانم که این تقاضا باعث حاشیه در آرژانتین می گردد، اما اگر این اتفاق رخ ندهد چه کسی می تواند به اثبات ادعایم با DNA یاری کند؟

منبع: فرارو
انتشار: 8 دی 1399 بروزرسانی: 8 دی 1399 گردآورنده: mescitysport.ir شناسه مطلب: 1

به "جنجال جدید؛ مارادونا نبش قبر می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جنجال جدید؛ مارادونا نبش قبر می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید