خبرنگاران فعالیت ورزشی انفرادی و کم&zwnjبرخورد در تهران بدون مانع شد

به گزارش شهر ورزش، تهران- خبرنگاران- رییس گروه نظارت بر باشگاه های ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران گفت: طبق بخشنامه ستاد ملی کرونا فعالیت رشته های انفرادی، کم برخورد و فضای باز در سطح استان تهران بدون مانع است.

خبرنگاران فعالیت ورزشی انفرادی و کم&zwnjبرخورد در تهران بدون مانع شد

رضا خرم روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران اضافه نمود: طبق دستور العمل ستاد ملی کرونا فعالیت ورزشی از اول آذرماه به مدت 2 هفته در سطح کشور و استان تهران تعطیل بود.

وی با بیان اینکه بیش از 5 هزار و 200 مجموعه ورزشی دولتی و خصوصی استان تهران طبق دستور العمل جدید ستاد ملی کرونا فعالیت خود را شروع نموده اند، گفت: باشگاه ها مجاز می توانند روزانه تا ساعت 20 فعالیت خود را ادامه دهند.

رئیس گروه نظارت بر اماکن ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران اضافه نمود: ورزش ها بیش از 2 نفر، رشته های بدنسازی، رزمی، استخرهای سرپوشیده و پربرخورد هنوز شرایط آنها تعیین نیست و باید ستاد ملی کرونا در ورزش در مورد فعالیت آنها تصمیم گیری کند.

خرم اضافه نمود: با شیوع کرونا در کشور، باشگاه های ورزشی خصوصی و دولتی استان تهران دچار زیان اقتصادی زیادی شده اند که به وسیله ثبت در سامانه کارآ تا به امروز بیش از 162 مجموعه ورزشی از وام های دولتی برخوردار شده اند.

وی گفت: میزان وام های کرونا به واحدهای ورزشی برای شهر تهران به ازای هر پرسنل 16 میلیون تومان و در شهرستان ها این میزان 8 تا 12 میلیون تومان است.

به گفته رئیس گروه نظارت بر اماکن ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران؛ بازپرداخت این وام ها پس از سه ماه تنفس به صورت سه ساله و با سود 14 درصد پرداخت می گردد.

منبع: ایرنا
انتشار: 19 دی 1399 بروزرسانی: 19 دی 1399 گردآورنده: mescitysport.ir شناسه مطلب: 43

به "خبرنگاران فعالیت ورزشی انفرادی و کم&zwnjبرخورد در تهران بدون مانع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران فعالیت ورزشی انفرادی و کم&zwnjبرخورد در تهران بدون مانع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید