گسست مقطعی آموزش ، بین دو نسل فاصله انداخت

به گزارش شهر ورزش، معصوم ضمیری مدیرعامل شرکت بیمه پاسارگاد گفت : جذب نیروی انسانی برای شرکت های بیمه در حال حاضر کار آسانی است اما جذب نیرویی که فاصله نیروهای قبلی و جدید را پر، و تجربه و تخصص را در کنار هم اجرا کند، جای کار دارد.

گسست مقطعی آموزش ، بین دو نسل فاصله انداخت

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، معصوم ضمیری مدیرعامل شرکت بیمه پاسارگاد گفت : جذب نیروی انسانی برای شرکت های بیمه در حال حاضر کار آسانی است اما جذب نیرویی که فاصله نیروهای قبلی و جدید را پر، و تجربه و تخصص را در کنار هم اجرا کند، جای کار دارد.

معصوم ضمیری درگفت و گو با خبرنگارپایگاه خبری - تحلیلی مثلث اقتصادی ، درباره نبود نیروی انسانی متخصص ، آن هم با گذشت بیش از 85 سال ازآغاز صنعت بیمه گری در ایران ، گفت : توجه به شرایط موجود و نگاه واقع بینانه به گسست مقطعی آموزش بعد از انقلاب، باعث شد بین دو نسل فاصله بیفتد و گرچه تکنولوژی و اطلاعات آن را جبران کرد، اما باعث شد نیروهای آموزش دیده آکادمیک از تجربه پیشینیان دور بمانند که البته دولتی شدن شرکت های بیمه، بر شدت آن اضافه نمود.

وی ادامه داد: جذب نیروی انسانی برای شرکت های بیمه در حال حاضر کار آسانی است اما جذب نیرویی که فاصله نیروهای قبلی و جدید را پر، و تجربه و تخصص را در کنار هم اجرا کند، جای کار دارد چنانکه در کشورهای دیگر هم حوزه هایی به آموزش این مباحث می پردازند.

ضمیری توضیح داد: شرکت هایی که توانسته اند تعامل بین نیروهای پیشکسوت و با تجربه و نیروهای جوان و دانش پذیرفته را حفظ و تقویت نمایند، به موفقیت بیشتری نائل آمده اند که ما قائل هستیم در بیمه پاسارگارد توانسته ایم با سیاستی خاص به آشتی نیروهای کارآزموده و جوان برسیم.

مدیرعامل بیمه پاسارگاد با یادآوری مطلبی تحت عنوان نهضت نسل سوخته درصنعت بیمه ، گفت: نسل سوخته نباید منتظر تعارف بماند! خودش باید با این همه شرکت خصوصی، تخصص و توانایی خود را ثابت نماید و قطعا اگر نتایج قابل قبولی ارائه نماید، شاهد تغییراتی در نظام مدیریتی شرکت های بیمه خواهند بود.

وی توضیح داد: باید به دنبال پل ارتباطی منطقی بین این دو نسل باشیم و اگر کارنامه و نتیجه موفقی از این نسل مشاهده کردیم، فضای پذیرش آنان را توسط نسل پیشکسوت آماده کنیم و در رده مدیریت های هرمی شرکت های بیمه باید همکاری ای به وجود بیاید تا تجارب گذشته و دانش امروزی به هم پیوسته و مسائل امروز بازار صنعت بیمه را در آینده، بهتر مرتفع کند.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 8 بهمن 1399 بروزرسانی: 8 بهمن 1399 گردآورنده: mescitysport.ir شناسه مطلب: 71

به "گسست مقطعی آموزش ، بین دو نسل فاصله انداخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گسست مقطعی آموزش ، بین دو نسل فاصله انداخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید