تست IQ: تنها 1 درصد می توانند فنجان قهوه پنهان شده در کمد لباس را در 7 ثانیه تشخیص دهند!

به گزارش شهر ورزش، تست IQ: شما باید در 7 ثانیه فنجان پنهان شده در کمد را پیدا کنید.

تست IQ: تنها 1 درصد می توانند فنجان قهوه پنهان شده در کمد لباس را در 7 ثانیه تشخیص دهند!

خبرنگاران | افراد با ضریب هوشی بالا می توانند این تست توهم نوری را حل نمایند. تنها 1 درصد از مردم می توانند فنجان قهوه پنهان شده در کمد لباس را در 7 ثانیه تشخیص دهند.

به گزارش خبرنگاران ؛ توهمات نوری فکر شما را فریب می دهند. برای به چالش کشیدن قدرت بینایی و مهارت تمرکز کردن طراحی شده اند. با تمرین منظم، می توانید به سرعت توانایی های لازم برای حل توهمات نوری را کسب کنید و به آن ها مسلط شوید.

چقدر به قدرت بینایی خود اطمینان دارید؟ این چالش را انجام دهید تا پاسخ خود را بیاید. جستجو در توهم نوری نه تنها افراد را کنجکاو و علاقه مند می نماید، بلکه کارایی مغز و چشم ها را در توسعه مهارت های مشاهده بهبود می بخشد.. تصویر را بار دیگر با دقت بیشتری ببینید:

تصویر بالا به عنوان یک پازل تصویری برای بچه ها و بزرگسالان به اشتراک گذاشته شده است.شما باید در 7 ثانیه فنجان پنهان شده در کمد را پیدا کنید.

آیا فنجان قهوه را در 7 ثانیه پیدا کردید؟

فرصت کمی به جای مانده است.

.

.

.

.

.

اگر پیدا کردن فنجان قهوه پنهان برایتان سخت است، ما اینجا هستیم تا به شما یاری کنیم. اگر به تصویر دقت کنید، لباس های زمستانی را می بینید که داخل کمد آویزان شده اند. کیف دستی، چمدان، کلاه، چکمه، صندل و لحاف در کمد لباس نگهداری می گردد. این توهم نوری کمد لباس می تواند نشان دهد که بینایی شما واقعا چقدر خوب است.

.

.

.

هنوز نتوانستید فنجان قهوه را در کمد لباس ببینید؟

.

.

.

وقت شما تمام شد.

.

.

.

پاسخ تست هوش

مطالعات نشان می دهد که هر چه بیشتر مغز خود را با پازل های سخت تمرین دهید، باهوش تر خواهید بود. توهمات نوری همواره بینش شگفت انگیزی از نحوه عملکرد مغز ما می دهد. ترکیب خاصی از رنگ، نور و الگو ها می تواند مغز ما را فریب دهد تا چیزی را که وجود ندارد به صورت بصری درک کند.

منبع: فرادید
انتشار: 8 دی 1401 بروزرسانی: 8 دی 1401 گردآورنده: mescitysport.ir شناسه مطلب: 865

به "تست IQ: تنها 1 درصد می توانند فنجان قهوه پنهان شده در کمد لباس را در 7 ثانیه تشخیص دهند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تست IQ: تنها 1 درصد می توانند فنجان قهوه پنهان شده در کمد لباس را در 7 ثانیه تشخیص دهند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید