جزئیات ترخیص موتورسیکلت های توقیفی در مراکز پلیس

به گزارش شهر ورزش، ترخیص موتورسیکلت های توقیفی در مراکز پلیس +10 انجام می شود.

جزئیات ترخیص موتورسیکلت های توقیفی در مراکز پلیس

خبرنگاران - به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور پایتخت درباره نحوه فعالیت و ادامه کار ستاد ترخیص موتورسیکلت در تهران بزرگ گفت: برای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، تصمیم بر آن شده که از تعداد مراجعه کنندگان به ستاد ترخیص کاسته شود و این عزیزان به صورت غیر حضوری بتوانند فرایند ترخیص موتورسیکلت خود را پیگیری کنند.

این مقام ارشد انتظامی گفت: موتورسوارانی که موتورسیکلت آنان توقیف شده است، می توانند برای ترخیص موتورسیکلت شان با در دست داشتن مدارک به مراکز پلیس +10 مراجعه کنند،

وی در ادامه همچنین اضافه نمود: موتورسواران می توانند برای ترخیص موتورسیکلت شان به نزدیکترین پلیس +10 محل سکونت شان مراجعه کنند و پس از طی مراحل اداری موتورسیکلت خود را ترخیص کنند.

سردار محمدرضا مهماندار یاد آور شد: بیش از 140 دفتر خدمات پلیس +10 در سطح شهر تهران آمادگی ارائه خدمات به راکبان موتورسیکلت را دارند.

وی در ادامه گفت: کسانی که در مراجع قضایی پفراینده ای طرح و شکایتی دارند و یا به صورت مبایعه نامه ای (سند عادی) یا وکالتی موتورسیکلت را خریداری کرده اند و هنوز به نام خریدار منتقل نشده است باید به ستاد ترخیص مراجعه کنند.

رئیس پلیس راهور پایتخت همچنین از راکبان موتورسیکلت ها خواست: با رعایت و احترام به قوانین رانندگی علاوه بر حفظ جان خود به حقوق دیگر شهفرایندان نیز احترام بگذارند.

وی در خاتمه تاکید کرد: در این روز های بارانی تا جایی که می توانند از تردد در معابر خودداری کنند و چنانچه مجبور به تردد شدند از منتهی الیه سمت راست حرکت کنند.

منبع: بیت ران
انتشار: 16 بهمن 1399 بروزرسانی: 16 بهمن 1399 گردآورنده: mescitysport.ir شناسه مطلب: 90

به "جزئیات ترخیص موتورسیکلت های توقیفی در مراکز پلیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات ترخیص موتورسیکلت های توقیفی در مراکز پلیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید