پیش بینی عجیب از قیمت بیت کوین و طلا

به گزارش شهر ورزش، رابرت کیوساکی، کارآفرین مشهور، سرمایه گذار و نویسنده کتاب محبوب پدر پولدار، پدر بی پول، پستی در خصوص بیت کوین منتشر نموده است که در آن پیش بینی خیره کننده ای درباره مسیری که قیمت بیت کوین در آینده نزدیک به آن می رود، انجام داده است.

پیش بینی عجیب از قیمت بیت کوین و طلا

به گزارش اکو ایران، او دلایل مختلفی را ذکر نموده است که چرا طلای دیجیتال ممکن است ابتدا به صدهزار دلار افزایش یابد و سپس ممکن است به یک میلیون دلار در هر سکه برسد!

به گفته کیوساکی، مسائلی وجود دارد که ممکن است بیت کوین را به سمت بالا بکشاند.

کیوساکی، سرمایه گذار و نویسنده داستان های غیرداستانی، به تمجید از طلا، نقره و بیت کوین (طلای دیجیتال) که به عقیده او دارایی های مهمی هستند، ادامه می دهد. وی گفت که انتظار دارد بیت کوین در آینده نزدیک به سطح صدهزار دلار برسد.

علت این امر این است که پول مردم است، در حالی که طلا و نقره پول خدا است. کیوساکی معتقد است که این شرایط می تواند به افزایش قیمت بیت کوین تا صدهزار دلار یاری کند، به خصوص اگر بازار سهام و اوراق قرضه سقوط کند. این یک محرک اصلی برای طلا و نقره نیز خواهد بود.

با این حال، او بعلاوه معتقد است که هیچ چیز جز اخبار بد نمی تواند بیت کوین را بالاتر برده و آن را به سطح یک میلیون دلار برساند.

او معتقد است که این احتمال رخ می دهد. اگر نه فقط بازار سهام و اوراق قرضه، بلکه کل اقتصاد دنیای همراه با آن ها سقوط کند، شرایط بسیار بدتر خواهد شد. در این صورت، توییت کیوساکی می گوید، طلا به 75 هزار دلار در هر اونس و نقره به 60 هزار دلار خواهد رسید.

به گفته کیوساکی ارز دیجیتال پرچمدار، بیت کوین، در این حالت کمتر از یک میلیون دلار ارزش نخواهد داشت.

اوایل تابستان سال جاری، کیوساکی یکی دیگر از دلایلی را ذکر کرد که چرا انتظار دارد بیت کوین سر به فلک بکشد، نشست بریکس در آفریقای جنوبی در 22 اوت. در آنجا نمایندگان این کشور درباره ایجاد یک ارز دنیای نو برای تجارت بر اساس طلایی که کیوساکی دوست دارد بحث خواهند کرد.

او معتقد است که این امر احتمالاً منجر به دلارزدایی در دنیا می گردد، زیرا ارز نو به وسیله بیش از 40 کشور پذیرفته خواهد شد، که به این معنی است که تریلیون ها دلار آمریکا به صورت ناخواسته به ایالات متحده بازخواهد گشت.

نویسنده پدر پولدار پدر فقیر طلا و نقره را می ستاید

رابرت کیوساکی در توییت های خود که اوایل این هفته منتشر شد، توجه ویژه ای به طلا و نقره داشت و این فلزات گرانبها را سرمایه گذاری های بلندمدت نامید. او در خلال ستایش از طلا و نقره، یک کلمه هم درباره بیت کوین حرف نزد، که باعث شد مفسران به او بیت کوین و به طور کلی ارزهای دیجیتال را یادآوری نمایند. با این حال، کیوساکی آن نظرات را بدون پاسخ گذاشت.

او در حساب توییتر (X) خود نوشت: طلا و نقره را خدا بر روی زمین گذاشت. این فلزات دارای قدرت جادویی، معنوی و اسرارآمیز هستندد. وی سپس با بیان اینکه طلا انرژی مالی را در خود ذخیره نموده است، ادامه داد: طلا انرژی مالی را ذخیره نموده است و به همین علت برای قرن ها انسان ها در پی آن بوده اند، خریده اند و برای آن جنگیده اند. طلا ثروت، خوش شانسی و بدشانسی را جذب می نماید. با طلا با احترام رفتار کنید و خداوند ممکن است از نظر مالی به شما برکت دهد.!

منبع:اکوایران

منبع: فرارو
انتشار: 25 مرداد 1402 بروزرسانی: 25 مرداد 1402 گردآورنده: mescitysport.ir شناسه مطلب: 962

به "پیش بینی عجیب از قیمت بیت کوین و طلا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی عجیب از قیمت بیت کوین و طلا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید