پینگ پنگ باز ایران: تصمیمات داور و رفت و آمد نوشاد در انتخابی تیم ملی تاثیر گذاشت

به گزارش شهر ورزش، بازیکن تنیس روی میز ایران گفت: به دنبال حاشیه نیستم اما تصمیمات داور و رفت و آمد نوشاد عالمیان در نتایج مسابقات انتخابی تیم ملی تاثیر گذار بود.

پینگ پنگ باز ایران: تصمیمات داور و رفت و آمد نوشاد در انتخابی تیم ملی تاثیر گذاشت

حمیدرضا طاهرخانی در مرحله آخر انتخابی تیم ملی با نوشاد عالمیان رقابت داشت اما پیروز نشد به جمع ملی پوشان اضافه گردد، در گفت وگو با خبرنگاران درباره نحوه برگزاری انتخابی تیم ملی تنیس روی میز اعلام کرد: مازندران در شرایط کرونا، میزبانی مسابقات را قبول کرد که تشکر می کنم و سالنی هم که در نظر گرفته بود فضای خوبی داشت اما مشکل این بود با توجه به گرمای شدید هوا، سیستم خنک نماینده ای که در نظر گرفته بودند پاسخگو نبود و گرمای شدید سالن واقعا اذیت می کرد و این مساله باعث شد که ما بازیکنان مجبور شویم در یک مسابقه چندین مرتبه لباس خود را عوض کنیم. از طرفی فشار مسابقات زیاد بود و این گرمای شدید و فشار مسابقات بر روی اعصاب و تمرکز بازیکنان تاثیر گذاشته بود. اگر سیستم سرمایش قوی در سالن وجود داشت، مطمئن باشید خیلی از اتفاقات رخ نمی داد.

او ادامه داد: مورد دیگری که در مسابقات به نظرم آمد، برخورد غیر متعادل سر داور با بعضی بازیکنان بود. به گونه ای که ما در رفتارهای مشابه و نزدیک به هم بازیکنان، عکس العمل های متفاوتی را از سرداور مسابقات دیدیم و این مساله روی نتایج رقابت ها تاثیر مستقیم گذاشت. نوشاد عالمیان خودش بیان کرد به دلیل مسائل داوری از حضور در مرحله دوم انصراف داده است اما در مرحله سوم او را وارد جدول کردند و گفتند به دلیل مصدومیت، در مرحله دوم شرکت نکرده است. حتی خود من شاهد بودم که نوشاد تحت فشار وارد وارد بازی شد و خیلی هم از اول تمایلی نداشت که در این رقابت ها شرکت کند. او دلایل خودش را داشت و من هم به عنوان کسی که با نوشاد در رقابت بود، تایید می کنم که نوشاد به عنوان اسطوره تنیس روی میز و کسی که توانست تغییراتی را در این رشته به وجود آورد، چون خودش سهمیه جهانی دارد دیگر نیازی نبود که در مسابقات انتخابی تیم ملی شرکت کند.

او با اشاره به اخراج نوشاد عالمیان در مرحله سوم انتخابی تیم ملی تاکید نمود: متاسفانه رفت و آمد نوشاد خیلی در نتایج تاثیر گذار بود. من در مسابقات، مشابه رفتاری که نوشاد انجام داد را از بازیکنان دیگر دیدم و به نظرم در خصوص نوشاد عالمیان سخت گیری بسیار زیادی انجام گرفت که اخراج شد و اخراج او تاثیر مستقیم روی جدول روز بعد رقابت ها نیز گذاشت .

بازیکن تنیس روی میز ایران اضافه کرد: ما شنیدیم قصد شرکت در دور آخر هم نداشت اما بعد راضی شده بود که در مسابقه شرکت کند. مرحله یک هشتم نهایی در سه روز قبل از ساعت 10 شروع می شد و برای مسابقه نوشاد در سالن حضور داشتم و 42 دقیقه زمان برد تا نوشاد عالمیان بر سر میز حاضر گردد این در حالی است که به طور معمول 15 دقیقه صبر می نمایند تا بازیکن بیاید. در شرایط خیلی خاص تا 30 دقیقه هم می توانند صبر نمایند اما مسابقه نوشاد 10 و 42 دقیقه برگزار گردید. همه این اتفاقات باعث شد من در روز آخر مقابل نفر سوم بازی های آسیایی به رقابت بپردازم. به نظرم تصمیمات داوری باعث شد که نوشاد عالمیان تا روز آخر در جدول مسابقات باشد. شرایط من عالی بود و استحقاق حضور در تیم ملی داشتم اما اتفاقاتی که در مسابقات افتاد به نظرم تاثیر مستقیمی روی این مساله گذاشت که من برای تیم ملی انتخاب نشوم. این مساله ناراحتی برایم ایجاد کرد. البته هیچ موقع دنبال حواشی و تخریب کسی نبوده ام و نیستم و این مسائل را هم که مطرح می کنم برای این است که امیدوارم بازنگری انجام گردد تا در مسابقات بعدی دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم و در شرایط خیلی بهتر و استانداردی بازی کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 تیر 1400 بروزرسانی: 22 تیر 1400 گردآورنده: mescitysport.ir شناسه مطلب: 377

به "پینگ پنگ باز ایران: تصمیمات داور و رفت و آمد نوشاد در انتخابی تیم ملی تاثیر گذاشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پینگ پنگ باز ایران: تصمیمات داور و رفت و آمد نوشاد در انتخابی تیم ملی تاثیر گذاشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید