آمریکا به علیرضا دبیر ویزا نداد

به گزارش شهر ورزش، به گزارش خبرنگاران و به نقل از ایسنا، دیدار محبت آمیز تیم های ملی کشتی آزاد ایران و آمریکا بنا بر دعوت رسمی آمریکا، قرار است 23 بهمن در تگزاس برگزار شود. ملی پوشان کشتی ایران به همراه دیگر نفرات اعزامی به این کشور چندی پیش برای دریافت ویزا به سفارت آمریکا در دوبی رفتند.

آمریکا به علیرضا دبیر ویزا نداد

پس از بحث و حواشی متعدد پیرامون این دیدار و بحث صدور ویزا برای رییس فدراسیون کشتی، آمریکا، ویزای ملی پوشان و نفرات اعزامی ایران به این کشور را برای همه به غیر از 3 نفر صادر کرد.

علی رغم دعوت رسمی آمریکایی ها از رییس فدراسیون کشتی ایران برای حضور در این کشور، آمریکا برای علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی و یک ملی پوش و یک مربی، ویزای سفر به این کشور را صادر نکرد و باید دید در فرصت کم باقیمانده تا اعزام، ویزای این سه نفر صادر می شود یا خیر.

در پی این اتفاق نیز علیرضا دبیر به فدراسیون کشتی آمریکا اعلام کرد، در صورتیکه حتی ویزای یک نفر نیز صادر نشود، سفر تیم ملی کشتی ایران به آمریکا و دیدار محبت آمیز انجام نخواهد شد.

صحبت های چندی پیش علیرضا دبیر علیه آمریکا، حواشی گسترده ای را پیرامون سفر وی به این کشور بوجود آورد، اما دبیر در نشست خبری ضمن دفاع از مواضع خود، اعلام کرد گرین کارت این کشور را ندارد.

منبع: فرارو
انتشار: 7 خرداد 1401 بروزرسانی: 7 خرداد 1401 گردآورنده: mescitysport.ir شناسه مطلب: 729

به "آمریکا به علیرضا دبیر ویزا نداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکا به علیرضا دبیر ویزا نداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید