تایید مرگ یک دختر بر اثر سوختگی در کردستان

به گزارش شهر ورزش، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان با اشاره به انتشار خبری مبنی بر مرگ یک دختر 22 ساله ای به وسیله پدرش، گفت: سوختگی این دختر خبر درستی است، اما اینکه وی خودسوزی نموده یا پدرش او را سوزانده است در حال آنالیز است.

تایید مرگ یک دختر بر اثر سوختگی در کردستان

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کردستان، محمد جباری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان، درباره بعضی اخبار منتشر شده پیرامون فوت دختر 22 ساله ای که پدرش وی را آتش زده بود، گفت: سوختگی این دختر خبر درستی است، اما اینکه وی خودسوزی نموده یا پدرش او را سوزانده است در حال آنالیز است.

وی ادامه داد: در این رابطه دستور لازم به پلیس داده شد تا تحقیقات جنایی انجام گردد. بعلاوه به پزشکی قانونی هم دستور داده شده تا دلیل دقیق فوت تعیین شده و کالبدشکافی صورت گیرد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان توضیح داد: اینکه پدر مقصر بوده یا خیر، هنوز تعیین نبوده و در حال حاضر مورد تایید ما نیست.

جباری بیان داشت: این موضوع به اسم یک حادثه سوختگی بوده و بر همین اساس این فرد در بیمارستان پذیرش شده است.

وی ادامه داد: اکنون این اتفاق هیچ مرجع یا شاکی خصوصی نداشته است، اما با این حال ما خودمان در حال آنالیز فوری آن هستیم.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان درباره انتشار شایعاتی در این خصوص در فضای مجازی از سوی یک پزشک تاکید نمود: این اقدام نوعی تخلف است و این فرد نباید زمانی که هنوز چیزی تعیین نشده آن را در فضای مجازی قرار می داد.

جباری بیان داشت: این موضوع را به مسئولان نظام پزشکی ابلاغ کردیم تا آن را در دستور کار کمیته انضباطی قرار دهند و برخورد های لازم صورت گیرد.

منبع: فرارو
انتشار: 29 مهر 1400 بروزرسانی: 29 مهر 1400 گردآورنده: mescitysport.ir شناسه مطلب: 510

به "تایید مرگ یک دختر بر اثر سوختگی در کردستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تایید مرگ یک دختر بر اثر سوختگی در کردستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید