ترابی در چه صورت پرسپولیسی نمی گردد؟

به گزارش شهر ورزش، یوسف المساکنی دیروز با عقد قراردادی به تیم العربی قطر پیوست. این موضوع باشگاه پرسپولیس را یک گام دیگر به عقد قرارداد با بازیکن ایرانی تیم العربی و بازگشت مهدی ترابی به جمع سرخ پوشان نزدیک تر کرد. هرچند تا به امروز فسخ قرارداد ترابی با باشگاه قطری نهایی نشده و رضایت نامه این بازیکن برای هیچ باشگاهی صادر نشده، اما پرسپولیس و ترابی علاقه زیادی به همکاری مجدد با هم دارند.

ترابی در چه صورت پرسپولیسی نمی گردد؟

ترابی در قطر از باشگاه دیگری هم پیشنهاد ندارد و این موضوع کار باشگاه ایرانی را برای اینکه بتواند بدون پرداخت مبلغی برای رضایت نامه ترابی را جذب کند راحت تر می نماید، اما عظیم ترین مشکل فعلی برای سرخ پوشان در این جهت احتمال شیطنت بعضی دلال ها است. بعضی از این افراد اقدام های نگران کننده ای را در فضای مجازی انجام داده اند که ادامه این تحرکات می تواند به مانعی عظیم برای بازگشت ترابی به پرسپولیس تبدیل گردد. این در شرایطی است که وی در تماس هایی با اطرافیان خود و حتی گل محمدی تمایل خود را برای پوشیدن مجدد پیراهن این تیم اعلام نموده است.

یکی دیگر از مسائلی که ابهام هایی را برای خود ترابی ایجاد نموده واکنش منفی بعضی هوداران است. افرادی که با توجه به نحوه جدایی وی از پرسپولیس در سرانجام فصل گذشته و پیش از آغاز لیگ قهرمانان آسیا دل خوشی از این بازیکن ندارند و به بازگشت هافبک لژیونر به جمع شاگردان یحیی گل محمدی راضی نیستند.

از طرفی شنیده می گردد باشگاه العربی هم در صدد است بدون پرداخت باقی مانده مبلغ قرارداد ترابی با این بازیکن قطع همکاری کند در غیر این صورت اگر ترابی پیشنهاد قطر ی ها را قبول نکند، احتمال سکونشینی وی تا سرانجام فصل با توجه به جذب مساکنی بالا است. البته مهدی ترابی می داند که سال جام جهانی را در پیش دارد و اگر بخواهد بابت دریافت پول راضی به خانه نشینی و یا سکونشینی گردد تیم ملی را هم از دست می دهد.

درهر صورت مذاکرات ترابی با باشگاه العربی برای چگونگی فسخ قراردادش ادامه دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 3 اسفند 1399 بروزرسانی: 3 اسفند 1399 گردآورنده: mescitysport.ir شناسه مطلب: 121

به "ترابی در چه صورت پرسپولیسی نمی گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترابی در چه صورت پرسپولیسی نمی گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید