رسم فرهاد مجیدی و بدعادت شدن بازیکنان

به گزارش شهر ورزش، فرهاد مجیدی بار دیگر دست به جیب شد و برای شکست دادن تیم سایپا مبلغ 10 میلیون تومان به بازیکنان تیمش پاداش داد تا با روحیه ای مناسب برای دربی روز پنجشنبه حاضر شوند. با یک حساب و کتاب سرانگشتی (و طبق آنچه در رسانه های محتلف منتشر شد است) مشخص می شود مجیدی تا به امروز 45 میلیون تومان به هر کدام از بازیکنان استقلال پاداش داده که اگر در تعداد نفرات ضرب شود عدد قابل توجهی می شود و نشان می دهد سرمربی آبی ها به هر قیمتی می خواهد روحیه تیمش را حفظ کند و به نوعی جور مدیران باشگاه را بکشد. مدیرانی که نه تنها در چنین شرایطی بابت دست به جیب شدن مجیدی شرم نمی کنند که با افتخار خبر پاداش را در کانال باشگاه هم قرار می دهند!

رسم فرهاد مجیدی و بدعادت شدن بازیکنان

در این بین سوالی که به وجود می آید این است که باشگاه استقلال و فرهاد مجیدی چرا باید بابت هر برد پاداش بدهند؟ معمولا در قرارداد بازیکنان بند هایی مربوط به کسب سهمیه آسیایی، قهرمانی لیگ و جام حذفی، صعود از مراحل مختلف لیگ قهرمانان آسیا، آقای گلی، کلین شیت، دعوت به تیم ملی و برد های پیاپی بند پاداش وجود دارد و در کنار آن هم پاداش هایی خارج از قرارداد برای دیدار های خاص داده می شود، اما پاداش دادن خارج از قرارداد در هر بازی اتفاق چندان مرسومی نیست.

البته این مدل پاداش دادن در مقطع فعلی کمک زیادی به استقلال می کند و یکی از دلایلی که این تیم در شرایط فعلی سرپا مانده سبک مدیریتی مجیدی است، اما در دراز مدت ممکن است باعث بدعادت شدن بازیکنان شود و آن ها همواره پس از هر برد منتظر پرداخت مبالغی خارج از قرارداد باشند. اگر این پرداختی ها براساس قرارداد انجام می شد و باشگاه هم سیستم پاداش دادن خود را اعلام می کرد دیگر نگرانی از این حیث وجود نداشت.

استقلال در سال های اخیر از این مدل پرداختی های خارج قرارداد به شدت ضربه خورده و اختلافات زیادی بین باشگاه و بازیکنان به وجود آمده است.

منبع: فرارو
انتشار: 12 مرداد 1400 بروزرسانی: 12 مرداد 1400 گردآورنده: mescitysport.ir شناسه مطلب: 417

به "رسم فرهاد مجیدی و بدعادت شدن بازیکنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسم فرهاد مجیدی و بدعادت شدن بازیکنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید