تور ایتالیا: زلاتان: فکر می کردم بازیکنان میلان دارند مرا دست می اندازد

به گزارش شهر ورزش، ستاره سوئدی تیم فوتبال میلان اعتراف کرد زمانی که از مقدار تجربه هم تیمی هایش برای حضور در لیگ قهرمانان اروپا آگاه شد، فکر می کرد که آنها دارند او را دست می اندازند.

تور ایتالیا: زلاتان: فکر می کردم بازیکنان میلان دارند مرا دست می اندازد

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش خبرنگاران، زلاتان ابراهیموویچ در آستانه 40 سالگی هنوز باانگیزه و باانرژی به دوران بازیگری اش ادامه می دهد و این فصل هم تا الان یک بازی انجام داده است و خودش را برای دومین بازی اش در سری A آماده می نماید. او به علت مصدومیت نتوانست در اولین بازی اروپایی این فصل روسونری حضور داشته باشد، اما شاهد ثبت اولین بازی اروپایی تعداد زیادی از هم تیمی هایش بود.

زلاتان به خبرنگاران درباره شرایط جسمی فعلی خود گفت: باید قدم به قدم پیش بروم. هیچ راز و رمزی وجود ندارد. هنوز از ناحیه تاندون مشکل دارم و نمی خواهم با فشار آوردن به خودم ریسک کنم. می خواهم در تمام طول فصل بازی کنم، اما فکر نمی کنم که یک سوپرمن هستم. مشکل من این است که بیش از مقدار کار می کنم و دوست دارم که خودم را تحت فشار قرار دهم. این بار اما مجبورم که به حرف بدنم گوش کنم.

ایبرا درباره بازگشت تیمش در لیگ قهرمانان پس از چند فصل غیبت در این رقابت ها گفت: چهارشنبه برای بسیاری از بازیکنان ما اولین بازی شان در لیگ قهرمانان بود، اما الان آنها دیگر می دانند که لیگ قهرمانان چیست و آنجا باید چگونه بازی نمایند. من برای هم تیمی هایم خوشحالم. یادم هست در خاتمه فصل گذشته از آنها پرسیدم که چند نفرشان در لیگ قهرمانان بازی نموده اند و فقط دو سه نفر دست های شان را بالا بردند. فکر کردم این یک شوخی است، اما حقیقت داشت. توپ لیگ قهرمانان به شما انرژی مضاعفی می دهد و هیجان تان را بالا می برد. من هم می خواهم که در لیگ قهرمانان و در سن سیرو دوباره بازی کنم، اما زمانی که کاملاً آماده باشم.

ستاره سوئدی میلان در ادامه درباره پروژه سوپرلیگ اروپا صحبت کرد و گفت: زمانی که ویروس کرونا شیوع پیدا کرد، بسیاری از باشگاه ها متضرر شدند، چون دیگر نمی توانستند روی خیلی از درآمدهای شان و یاری طرفداران حساب نمایند. در این میان هم باشگاه هایی که بیشتر از همه متضرر شده بودند، تصمیم گرفتند که فوراً به شیوه ای این ضرر ها را جبران نمایند. هیچکس اما از ما بازیکنان نپرسید که آیا موافقیم یا مخالف، در حالی که اول از همه باید از ما سؤال می پرسیدند. آن کسی که این تورنمنت را به وجود آورد، یادش رفته از ما بپرسد، چون ما بازیکنان هستیم که باید به زمین بازی برویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 شهریور 1400 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: mescitysport.ir شناسه مطلب: 473

به "تور ایتالیا: زلاتان: فکر می کردم بازیکنان میلان دارند مرا دست می اندازد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ایتالیا: زلاتان: فکر می کردم بازیکنان میلان دارند مرا دست می اندازد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید