زمان اکران جنایت بی دقت

به گزارش شهر ورزش، کارگردان فیلم سینمایی جنایت بی دقت اعلام کرد زمان دقیق اکران این اثر سینمایی هنوز تعیین نیست.

زمان اکران جنایت بی دقت

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، شهرام مکری کارگردان فیلم سینمایی جنایت بی دقت، درباره چگونگی اکران این اثر سینمایی گفت: جنایت بی دقت با یک بداقبالی به علت شیوع ویروس کرونا طی 2 سال گذشته روبرو شده و در واقع می توان گفت سینمای ایران طی 2 سال گذشته به ناچار نتوانسته است برنامه مناسبی برای اکران و نمایش فیلم ها داشته باشد. جنایت بی دقت هم در همین 2 سال آماده نمایش در ایران بود، اما بنا به همین دلایل تا امروز روی پرده سینما ها نرفته است.

وی با اشاره به اینکه حجم بسیار زیادی از فیلم ها در انتظار اکران هستند، شرح داد: بسیاری از سینماگران منتظر هستند که شرایط سینمای ایران کمی عادی تر گردد. این طور که به نظر می رسد و با توجه به صحبت های مسئولان نسبت واکسیناسیون کرونا، فکر نمی کنم تا دهه فجر شرایط اکران در سینمای ایران به حالت عادی خود باز نگردد.

کارگردان فیلم سینمایی ماهی و گربه اعلام کرد: با تمام شرایطی که در حال حاضر سینمای ایران پیش رو دارد، نمی توانم دقیقاً بگویم جنایت بی دقت چه زمانی در ایران اکران می گردد.

وی ادامه داد: شرکت پخش نمایش گستران پیش از یک سال پیش، برای نمایش جنایت بی دقت با تهیه کننده فیلم قرارداد بسته است، اما در تمام این مدت در انتظار شرایط مناسب برای اکران این فیلم بوده و هستیم.

مکری در انتها گفت: امیدوارم به زودی، بتوانم این فیلم را روی پرده سینما ببینم، در واقع من هم فیلم را چندبار آن هم در جشنواره های مختلف روی پرده سینما دیده ام، در نتیجه برای من هم اتفاق خوبی است که بتوانم جنایت بی دقت را حداقل یک بار و با خیال راحت روی پرده سینما ببینم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 شهریور 1400 بروزرسانی: 30 شهریور 1400 گردآورنده: mescitysport.ir شناسه مطلب: 475

به "زمان اکران جنایت بی دقت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان اکران جنایت بی دقت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید