یحیی موافقت کرد تا دیاباته به پرسپولیس نزدیک گردد

به گزارش شهر ورزش، جابجایی پرسپولیس تهران در روزهای پایانی معرفی یک مهاجم دیگر را هم به همراه دارد. با رضایت سرمربی تیم قرار است شیخ دیاباته وارد ایران شده و به طرفداران معرفی گردد.

یحیی موافقت کرد تا دیاباته به پرسپولیس نزدیک گردد

پرسپولیس جابجایی تابستانی را با جذب چهره های مطرح فوتبال ایران دنبال کرد اما در وقفه ای چند هفته ای هواداران در انتظار معرفی یک مهاجم در سطح قابل اتکا باقی ماندند.

به همین دلیل در هفته جاری یورگن لوکادیا، مهاجم سابق برایتون انگلیس به ایران سفر نموده و پس از پشت سر گذاشتن تست های پزشکی به عنوان اولین بازیکن تخصصی در پست مهاجم هدف به این تیم جذب شد.

اکنون قرار است مهاجم سابق تیم استقلال تهران به عنوان احتمالا آخرین خرید رقیب سنتی آبی ها در فهرست یحیی گل محمدی جای بگیرد و در لیگ بیست و دوم با پیراهن این تیم به میدان برود.

رضایت گل محمدی

نام دیاباته به عنوان یکی از گزینه های تقویت خط حمله پرسپولیس از هفته های پیش حوالی فهرست پرسپولیس مطرح می شد اما گل محمدی به عنوان نفر اول تصمیم گیرنده در جذب بازیکنان با این انتقال موافق نبود.

با گذشت چند روز از پیش بینی ها درمورد عدم جذب بازیکن سرشناس در خط حمله سرخپوشان و معرفی لوکادیا اکنون گل محمدی در انتظار شروع همکاری با برترین گلزن لیگ برتر فوتبال در لیگ نوزدهم خواهد بود.

فهرست باید خالی گردد

پرسپولیس بعد از جذب لوکادیا، اکنون به همراه گئورگی ولسیانی، وحدت هنانوف و شرزود تمیروف چهار بازیکن خارجی در فهرست دارد. برای معرفی دیاباته به عنوان خرید تازه پرسپولیس باید یک بازیکن خارجی از فهرست فعلی این تیم خارج گردد.

به همین دلیل گزینه محتمل برای ترک پرسپولیس تمیروف است که با آمار فنی غیرقابل قبول نتوانست رضایت کادرفنی را برای ادامه همکاری در اختیار داشته باشد. به نظر می رسد پیش از معرفی دیاباته به عنوان بازیکن تازه شرایط تمیروف معین می گردد.

منبع: خبرگزاری ایلنا

منبع: فرارو
انتشار: 26 مرداد 1401 بروزرسانی: 26 مرداد 1401 گردآورنده: mescitysport.ir شناسه مطلب: 803

به "یحیی موافقت کرد تا دیاباته به پرسپولیس نزدیک گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یحیی موافقت کرد تا دیاباته به پرسپولیس نزدیک گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید