اظهارات پدر طارمی در پرتغال جنجال ساز شد

به گزارش شهر ورزش، آینده سرجیو کونسیسائو یکی از ابهامات نقل و انتقالاتی فوتبال اروپاست و به نظر می رسد این مربی پرتغالی فصل بعد را در خارج از کشورش دنبال خواهد کرد و همزمان از تیم های ناپولی، اینتر و الهلال به نام مقاصد احتمالی کونسیسائو نام برده شد.

اظهارات پدر طارمی در پرتغال جنجال ساز شد

در حالیکه اخبار پیرامون حضور کونسیسائو در ناپولی به اوج خود رسیده است، اما دی لورنتیس مالک ناپولی در صحبت هایی با اعلام اینکه آن ها در پی یک مربی ایتالیایی هستند، پرونده حضور کونسیسائو را در ناپل بست.

اما در این میان، استناد روزنامه پرتغالی اوژوگو به یک منبع داخل ایران برای قطعی دانستن جدایی کونسیسائو از پورتو، جالب توجه است. اوژوگو در این خصوص نوشت که پدر مهدی طارمی در گفتگو با یکی از خبرگزاری های داخلی تأیید کرده است که کونسیسائو در سرانجام فصل پورتو را ترک می کند و او در دیدار سرانجامی اژدها، از شاگردانش خداحافظی کرده است.

استناد اوژوگو به صحبت های پدر طارمی در نوع خود جالب است، ولی این مسئله هم باعث بروز انتقاداتی از سوی طرفداران پورتو شده است که باشگاه و کونسیسائو به صورت رسمی درخصوص آینده کاری خود اظهار نظری نکرده و طرفداران این تیم باید اخبار مربوط به آینده کاری سرمربی تیمشان را از زبان پدر طارمی بشنوند.

علاوه بر اوژوگو، وب سایت MSN بخش پرتغال هم با بازتاب صحبت های پدر طارمی اعلام کرده است که جدایی کونسیسائو از پورتو قطعی است و این تیم شانسی برای حفظ سرمربی خود نخواهد داشت.

خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 31 تیر 1400 بروزرسانی: 31 تیر 1400 گردآورنده: mescitysport.ir شناسه مطلب: 395

به "اظهارات پدر طارمی در پرتغال جنجال ساز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهارات پدر طارمی در پرتغال جنجال ساز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید