درگیری لفظی معمایی و مهاجری در تمرین شهرخودرو، پا درمیانی یک لیدر برای حل مشکل!

به گزارش شهر ورزش، مدیرعامل و سرمربی سابق شهرخودرو در تمرین امروز این تیم، دچار درگیری لفظی شدند.

درگیری لفظی معمایی و مهاجری در تمرین شهرخودرو، پا درمیانی یک لیدر برای حل مشکل!

به گزارش خبرنگاران، ظهر امروز (سه شنبه) رضا مهاجری، سرمربی سابق تیم فوتبال شهرخودرو در تمرین این تیم حاضر شد تا نشان دهد استعفا ننموده و حاضر است به کار خود در این تیم ادامه دهد. او دقایقی با اکبر میثاقیان صحبت کرد و میثاقیان از او خواست تا برگردد و کار فنی را برعهده بگیرد.

پس از این صحبت ها، معمایی به این جمع اضافه شد و دقایقی صحبت کرد که این صحبت ها به درگیری لفظی او و رضا مهاجری ختم شد. معمایی ادعا کرد که به علت بی احترامی بازیکنان به مهاجری او را از کار برکنار نموده و مهاجری در جواب او گفت: این حرف ها و صحبت ها نخ نما شده است، شما به خاطر بی احترامی بازیکنان، به من گفتید نیایم؟ فعلا که بسیاری از آن ها به خاطر من اینجا هستند. شجاعت داشته باشید و حقیقت را بگویید.

پس از این تعدادی از بازیکنان نیز با حمایت از مهاجری عنوان کردند که بدون قرارداد و تنها به خاطر او به تمرین آمده اند و حامی سفت و سخت سرمربی سابق مشهدی ها هستند. در این میان، یکی از لیدرهای تیم فوتبال شهرخودرو آغاز به پا در میانی و آشتی دادن مدیرعامل و سرمربی سابق شهرخودرو کرد و خواست به جای دعوا، این دو راه حلی در آستانه بازی با نفت مسجدسلیمان برای حل مسائل تیم مشهدی بیابند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 آبان 1400 بروزرسانی: 27 آبان 1400 گردآورنده: mescitysport.ir شناسه مطلب: 542

به "درگیری لفظی معمایی و مهاجری در تمرین شهرخودرو، پا درمیانی یک لیدر برای حل مشکل!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درگیری لفظی معمایی و مهاجری در تمرین شهرخودرو، پا درمیانی یک لیدر برای حل مشکل!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید