هاشمی: خانواده نجیب بسکتبال، جای آدم های بی تربیت نیست، امیدوارم کسی بسکتبال را برای خودش مصادره نکند

به گزارش شهر ورزش، سرمربی تیم بسکتبال شیمیدر گفت: همه ما به بسکتبال که برای آن زحمت کشیدیم و برای ما احترام آورده دِین داریم.

هاشمی: خانواده نجیب بسکتبال، جای آدم های بی تربیت نیست، امیدوارم کسی بسکتبال را برای خودش مصادره نکند

به گزارش خبرنگاران، مصطفی هاشمی، سرمربی تیم شیمیدر در خصوص پیروزی تیمش مقابل نفت آبادان در بازی رده بندی لیگ برتر بسکتبال گفت: ما بلندپروازی هایی داشتیم که برای قهرمانی به فینال برسیم ولی شرایطی پیش می آید که قابل پیش بینی نیست و این ذات ورزش است.

سرمربی شیمیدر ادامه داد: ما در نیمه نهایی برنده نشدیم. شاید در شرایطی می توانستیم برنده شویم. در هر حال ما یک هفته در ناامیدی تمرین کردیم چون پس از شکست در نیمه نهایی، احیا کردن تیم، خیلی سخت است. در این شرایط، نه بازیکن، تحمل بازیکن را دارد، نه بازیکن، تحمل مربی را دارد. یک هفته سخت را پشت سر گذاشتیم اما برای آبادان چون این فاصله کمتر بود، شرایط بهتری وجود داشت. من از کوشش بازیکنانم متشکرم.

هاشمی توضیح داد: فصلی که پشت سر گذاشتیم، من را شخصا قانع نکرد اما مهم این است که همه کوششت را انجام دهی و پتانسیل خود را به عمل تبدیل کنی و کم کاری نکرده باشی. اگر توانسته باشم ذره ای به کسی، چیزی یاد داده باشم، این برای من برد اصلی است و اگر هم این طور نبوده از همه عذرخواهی می کنم.

وی گفت: امیدوارم بسکتبال ما، سال های بهتری را ببیند. فضای خیلی نادر بی ادبی از بسکتبال برود، حرمت ها حفظ گردد و کسی از خط قرمزها عبور نکند. من نمی گویم ما پاک و مقدس هستیم بلکه قطعا ایرادهایی داریم ولی خط قرمزهایی برای همه ما کشیده شده است. این خانواده، نجیب و محترم است و جای آدم های بی تربیت نیست. همه ما به بسکتبال که برای آن زحمت کشیدیم، برای ما احترام آورده و درآمد زیادی هم برای ما نداشته، دِین داریم.

هاشمی ادامه داد: خانواده بسکتبال از فدراسیون، باشگاه ها، مربیان، بازیکنان، داوران، رسانه و ... تشکیل شده است. امیدوارم کسی بسکتبال را برای خودش مصادره نکند، بسکتبال متعلق به همه است.

وی در خاتمه گفت: از رسانه ها باید عذرخواهی کنم چون ما هم تابع بعضی مقررات در باشگاه هستیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1400 گردآورنده: mescitysport.ir شناسه مطلب: 278

به "هاشمی: خانواده نجیب بسکتبال، جای آدم های بی تربیت نیست، امیدوارم کسی بسکتبال را برای خودش مصادره نکند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هاشمی: خانواده نجیب بسکتبال، جای آدم های بی تربیت نیست، امیدوارم کسی بسکتبال را برای خودش مصادره نکند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید