ماجرای درخت آدامسی خیابان فرشته تهران چیست؟

به گزارش شهر ورزش، در مرکز درختی در محله فرشته وجود دارد که به درخت آدامسی معروف است.

ماجرای درخت آدامسی خیابان فرشته تهران چیست؟

شاید برای شما جالب باشد که بدانید در یکی از محله های مرکز درختی به نام درخت آدامسی وجود دارد. این درخت هم روزگاری یک درخت عادی بوده اما به دست شهروندان تبدیل به یک درخت آدامسی در قلب منطقه یک تهران شده است. پشت این آدامس های رنگارنگ روی تنه این درخت داستان جالبی وجود دارد. با خبرنگاران همراه باشید.

شاید با روحیات دوستداران درختان و طبیعت سازگار نباشد اما درخت آدامسی در محله فرشته درختی است که تنه آن با چسباندن آدامس های مختلف پوشانده شده است.

روایت اول درخت آدامسی، نجات رانندگان شب رو

یکی از ساکنان خیابان فرشته دراین باره می گوید: آن طور که من شنیده ام چون این درخت در وسط خیابان گل رو که کم عرض و باریک است قرارگرفته، اهالی این آدامس ها را به مرور زمان روی تنه درخت چسبانده اند تا در هنگام تاریکی هوا، راننده ها بتوانند درخت را که وسط خیابان واقع شده است، ببینند. آدامس های رنگی چسبانده شده روی تنه این درخت هنگام شب، تقریبا مثل شبرنگ عمل و راننده را راهنمایی می نماید.

روایت دوم درخت آدامسی، وجود افراد خسته و تنبل

البته روایت دیگری درباره این درخت آدامسی این است که چون این درخت در وسط خیابان قرار گرفته و رانندگان برای عبور از خیابان خیلی به درخت نزدیک می شدند، اگر آدامسی در دهان داشتند به راحتی بدون پیاده شدن آن را روی تنه درخت می چسباندند. در چهار پنج سال اخیر به تعداد آدامس های روی تنه این درخت بسیار اضافه شده است. در این زمینه انتقاداتی هم وجود دارد که درخت یک موجود زنده است و این کار جلوه خوشایندی ندارد. اما با این حال افراد بسیاری هنگام گذر از کنار این درخت، ترجیح می دهند با آن عکس یادگاری بگیرند.

پیشنهاد مطالعه: از شما دعوت می کنیم مطلب با 4 علت پنهان برای یبوست آشنا شوید! را بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 6 شهریور 1401 بروزرسانی: 6 شهریور 1401 گردآورنده: mescitysport.ir شناسه مطلب: 809

به "ماجرای درخت آدامسی خیابان فرشته تهران چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای درخت آدامسی خیابان فرشته تهران چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید