مقاله: اسپای نسیم هتل آماری پوکت (تایلند)

به گزارش شهر ورزش، در یکی از عمارت های خصوصی دارای فضای باز استراحت کنید، در حالی که ماساژدهنده تمام استرس ها و فشارها را از بدنتان دور می کند و شما به منظره بی نظیر دریای آندامان چشم دوخته اید. تمام عمارت ها دوش و تخت آفتاب گرفتن دارند و مکانی عالی برای استراحت بعد از ماساژ درمانی هستند. اگر برای ماه عسل به پوکت آمده اید می توانید در یکی از عمارت های دوتایی، از این تجربه آرامش بخش لذت ببرید. اگر دوست دارید در تور پوکت حسابی به خودتان برسید، اتاق دلوکس را انتخاب کنید که یک جکوزی و اتاق بخار هم دارد.

مقاله: اسپای نسیم هتل آماری پوکت (تایلند)

یک ماساژ 60 دقیقه ای 2100 بات برایتان هزینه خواهد داشت. بسته ترکیبی نیم روزه 6500 بات قیمت دارد. بیشتر درمان های جداگانه در اسپای Breeze بین 2000 تا 3500 بات قیمت دارند. درمان ها ممکن است گران تر از بقیه جاها باشند، اما تجربه این مکان را در جای دیگری در تور پوکت پیدا نخواهید کرد. توصیه می کنیم قبل از رفتن رزرو انجام دهید.

با ماساژ سنتی تایلندی که با موسیقی آرامش بخش، روغن های مخصوص رایحه درمانی، چای های گیاهی و رنگ های جذاب همراه شده است، این ماساژ تمام حواستان را درگیر می کند. ایده پشت این مجموعه این است که مسافران تور تایلند را در وضعیتی از توازن قرار دهد و آنها را متوجه لحظه ای که در آن قرار دارند و حسی که دوست دارند داشته باشند بکند. شما همچنین می توانید یکی از درمان های زیبایی مانند مانیکور و پدیکور را انجام دهید یا اجازه دهید پوست تان بعد از یک لایه برداری بدرخشد. برای تجربه کامل اسپا، چندین بسته درمانی در دسترس است. شما می توانید محصولات ساخته شده توسط Panpuri، شرکت تایلندی تولیدکننده محصولات مراقبت از پوست یا Comfort Zone، یک برند مشهور ایتالیایی را با خود ببرید و مدت ها بعد از این که هتل را ترک کردید لذت بودن در این جا را همراه داشته باشید.

منبع مقاله: اسپای نسیم هتل آماری پوکت (تایلند)

انتشار: 12 بهمن 1400 بروزرسانی: 12 بهمن 1400 گردآورنده: mescitysport.ir شناسه مطلب: 624

به "مقاله: اسپای نسیم هتل آماری پوکت (تایلند)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: اسپای نسیم هتل آماری پوکت (تایلند)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید