هر بار نمی توانند به وعده هایشان عمل کنند می گویند اختیارات ما کم است!

به گزارش شهر ورزش، رئیس اندیشکده یقین گفت: کسانی که می گویند رئیس جمهور بیشتر از 15 درصد اختیار ندارند دروغ می گویند، این ها یکسری وعده ها می دهند بعد که نمی توانند آن را عملی کنند، می گویند نمی گذارند ما کار کنیم و رئیس جمهور اختیار ندارد!عباسی: مراقب باشید فریب شعار های انتخاباتی را نخورید/ هربار نمی توانند به وعده هایشان عمل کنند می گویند اختیارات ما کم است!

هر بار نمی توانند به وعده هایشان عمل کنند می گویند اختیارات ما کم است!

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، حسن عباسی رئیس اندیشکده یقین در ویژه برنامه روز ملی فناوری هسته ای انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر که با موضوع بررسی اقدامات 1+4 و رفتارشناسی دولت در آستانه انتخابات برگزار شد، با اشاره به شعار های انتخاباتی و عملکرد دولت تدبیر و امید گفت: ای مردم مراقب باشید در انتخابات پیش رو به شما دروغ نگویند، هر کسی آمد و گفت صد روزه مشکل را حل می کند بدانید دروغ می گوید، هر کسی گفت مشکل ما با کدخدا حل می شود دروغ می گوید، بدانید که مشکل ما داخلی است و باید از داخل حل شود.

وی تاکید کرد: همچنین باید مراقب باشید سلبریتی ها شما را گول نزنند!

عباسی اضافه کرد: جناح لیبرال هر بار نمی تواند به وعده هایش عمل کند، می گوید اختیارش کم است! کسانی که معتقدند رئیس جمهور اختیارش کم است و معتقدند رئیس جمهور هیچ کاره است و... چرا در انتخابات شرکت می کنند؟

رئیس اندیشکده یقین گفت: کسانی که می گویند رئیس جمهور بیشتر از 15 درصد اختیار ندارند دروغ می گویند، این ها یکسری وعده ها می دهند بعد که نمی توانند آن را عملی کنند، می گویند نمی گذارند ما کار کنیم و رئیس جمهور اختیار ندارد!

وی تاکید کرد: اگر رئیس جمهور فقط 15 درصد اختیار دارد پس در حد همان 15 درصد شعار بدهید و به مردم به اندازه 15 درصد قول بدهید، پس چرا قول صد درصدی به مردم می دهید؟

عباسی یادآور شد: اگر کسی گفت من رئیس جمهور شوم فلان کار را می کنم که شما می دانید عملی نمی شود بدانید دروغ می گوید.

وی گفت: جریان اصلاحات معتقد است اسلام مُرده است و باید برویم دنبال پروژه ایران شهری! شورای نگهبان باید مراقب باشد، آیا کسانی که معتقدند اسلام مُرده، باید دوباره بیایند در انتخابات شرکت کنند؟

رئیس اندیشکده یقین اضافه کرد: هر کسی از اصلاح طلبان می خواهد در انتخابات ثبت نام کند باید بگوید موضعش درباره نظریه جواد طباطبایی چیست؟ اگر آن ها هم معتقدند اسلام مُرده است و اعتقادی به اسلام ندارند غلط می کند در انتخابات ثبت نام کند!

وی گفت: این ها جایزه ویژه فارابی را به نظریه مرگ اسلام یک کسی مثل جواد طباطبایی می دهند! کسی که مرگ اسلام را نوید می دهد به دنبال این است که کشور را نابود کند، اما این ها کور خوانده اند.

عباسی تاکید کرد: سلبریتی ها این بار اگر در زمان انتخابات بخواهد بیایند و از این ها حمایت کنند ما هم با ادبیات خودشان با آن ها برخورد خواهیم کرد.

رئیس اندیشکده یقین تاکید کرد: وظیفه سپاه پاسداری از اسلام و کشور است، آیا این ها از اینکه سپاه و رهبر انقلاب نمی گذارند دو دستی کشور را دست دشمن بدهند، ناراحت هستند؟

وی با اشاره به برخی تلاش ها برای بازگشت آمریکا به برجام، گفت: تا قبل از انتخابات ریاست جمهوری مذاکرات به هر نتیجه ای برسد، نباید مردم زیر بار آن بروند، چون اهدافش تعیین است. این ها 8 سال است برای کشور در مذاکرات هیچ کاری نکردند، دو ماه دیگر هم رویش.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 15 اردیبهشت 1400 گردآورنده: mescitysport.ir شناسه مطلب: 263

به "هر بار نمی توانند به وعده هایشان عمل کنند می گویند اختیارات ما کم است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هر بار نمی توانند به وعده هایشان عمل کنند می گویند اختیارات ما کم است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید