بازاریابی و فروش

چهار فیلم سینمایی جدید در آخر هفته تلویزیون

بیا از گذشته حرف بزنیم، فصل انارها، پشت دیوار سکوت، اتومبیلران و زندانی فیلم های سینمایی جدیدی هستند که برای اولین بار این هفته از قاب شبکه های سیما پخش می شوند.

14 اسفند 1399

ابراهیمی: اجاق اتاق بازرگانی ایران فقط در انتخابات گرم می شود! ، ظرفیت اتاق های بازرگانی مشترک و استان ها مغفول مانده است

رئیس خانه اقتصاد و تجارت ایران و ترکیه نوشت: معاونت امور بین الملل اتاق بازرگانی ایران تا کنون از توان اتاق های مشترک که مدیران آنها از صاحبان نظران تجارت هستند، چه بهره ای برده است؟

7 اسفند 1399

مرسدس بنز EQA رونمایی شد

مرسدس بنز EQA از سوی این خودروساز آلمانی رونمایی شد. بنز امیدوار است با این خودرو در رقابت فروش خودروهای برقی به موفقیت برسد.

7 اسفند 1399

بنگاه های مالی فرصت کافی برای فکرکردن به رفتارهای مولد ندارند

شورای راهبری بهبود محیط کسب وکار با حضور محمدعلی دهقان دهنوی، معاون وزیر امور مالی و دارایی تشکیل جلسه داد.

6 اسفند 1399

معروف ترین غذاهای سنتی ژاپن در کیوتو ، عکس

کیوتو از زمان های قدیم به داشتن غذاهای خوشمزه شهرت داشته است؛ پس یکی از بهترین کارهایی که می توانید در سفر به این شهر زیبا انجام دهید، امتحان کردن غذاهای سنتی ژاپنی است.

1 اسفند 1399

قیمت انواع لپ تاپ، امروز 23 دی 99

قیمت لپ تاپ های متنوع از برند های مطرح دنیا در بازار ایران، به تاریخ 23 دی 99 را در این خبر مشاهده کنید.

27 بهمن 1399

روحانی بر کوشش بی وقفه برای شکستن حصر ایران تاکید نمود

تهران (پانا) - مشاور رئیس جمهوری به ارائه تحلیلی از پاسخ های حسن روحانی به پرسش های خبرنگاران در نشست خبری عصر دوشنبه پرداخت.

7 بهمن 1399

اعضای یک باند حفاری غیرمجاز در فسا دستگیر شدند

فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی استان فارس از دستگیری یک باند حفاری در فسا خبر داد.

4 بهمن 1399

تحلیل های تکنیکال بورس امروز 29 آذر 99؛ شاخص ها؛ اصلاح یا ریزش؟

مهدی طیبی/ تحلیلگر بازار سرمایه در دنیای اقتصاد نوشت: در تحلیل مقایسه ای کوتاه مدت شاخص کل و شاخص هموزن مشاهده می شود که شاخص هم وزن توانسته حرکت پر شتابتری داشته باشد و بخش بزرگ تری از ریزش اخیر را پوشش دهد. علت این امر واگرایی مثبتی بود که در کف قیمتی...

3 بهمن 1399

سئو راهکاری موثر برای افزایش جذب کاربران سایت

رپرتاژ آگهی - سئو مخفف عبارتSearch Engine Optimization و به معنای بهینه سازی برای موتورهای جستجو می باشد. در واقع بهینه سازی و سئو تخصصی راهکاری برای افزایش و جذب مشتریان وب سایت ها می باشد. پارامترهای زیادی در بهینه سازی یا همان سئو سایت موثرند. کلمات کلیدی بکار...

30 دی 1399

ارزش سهام عدالت امروز 17 آذر 99 ، قفل سهام عدالت باز می&zwnjشود؟

به گزارش خبرنگاران، در جریان معاملات امروز بازار سهام ارزش سهام عدالت تغییر چندانی نداشت و به 14 میلیون و 293 هزار تومان رسید.

17 دی 1399