اظهار نظر وزیر ارشاد درباره مجوز های شبکه نمایش خانگی

به گزارش شهر ورزش، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نهاد هایی که قرار است اعطای مجوز در شبکه نمایش خانگی را به عهده داشته باشند تعیین شدند و گزارش های کاملا کارشناسی ارائه دادند و در اختیار شورای عالی فضای مجازی قرار گرفته است و بزودی و ظرف مدت کوتاهی تعیین تکلیف خواهد شد.

اظهار نظر وزیر ارشاد درباره مجوز های شبکه نمایش خانگی

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، درباره اینکه اعطای مجوز به وی او دی ها از طریق ساترا است یا وزارت ارشاد و یا صداوسیما گفت: در سال های اخیر اختلافاتی در این باره بوجود آمده است و ما دنبال حل کردن آن هستیم.

وی ادامه داد: به همین دلیل ان شاء الله بزودی در سازمان صداوسیما و ارگان های دیگر جلساتی داریم برای اینکه این مسئله را مشخص تکلیف کنیم و از این موضع اختلافی خارجش کنیم.

اسماعیلی همچنین درباره اینکه هنوز سازمانی که می خواهد مجوز وی او دی ها را اعطا کند مشخص نیست؟ بیان داشت: چرا مشخص است و الان سازمان سینمایی این مسئولیت را به عهده دارد و برخی دیگر از دوستان برخی از این مجوز ها را در دست دارند که باید از این حال دربیاید.

وی افزود: بحث ها روشن است و تقریبا نهاد هایی که این موضوع را در اختیار دارند بررسی کردند و گزارش های کاملا کارشناسی ارائه دادند و کار کاملا آماده است و در اختیار شورای عالی فضای مجازی قرار گرفته است و بزودی و ظرف مدت کوتاهی مشخص تکلیف خواهد شد.

وی در پاسخ به اینکه آیا نقش صداوسیما در این باره بیشتر خواهد شد؟ افزود: این بحث را بنا داریم در گفتگو های سازنده ای مطرح کنیم نمی خواهیم در فضای رسانه ای نکته ای در این باره بگوییم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 مهر 1400 بروزرسانی: 2 مهر 1400 گردآورنده: mescitysport.ir شناسه مطلب: 478

به "اظهار نظر وزیر ارشاد درباره مجوز های شبکه نمایش خانگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهار نظر وزیر ارشاد درباره مجوز های شبکه نمایش خانگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید