تحلیل آثار سلینجر در رادیو نمایش

به گزارش شهر ورزش، تهران (پانا) - امشب در برنامه هزار توی داستان رادیو نمایش، آثار جی. دی سلینجر، نویسنده مطرح آمریکایی مورد آنالیز قرار می گیرد.

تحلیل آثار سلینجر در رادیو نمایش

به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش، جی. دی سلینجر نویسنده آمریکایی، یکی از کم کارترین نویسندگان بزرگ تاریخ ادبیات است. او که پیش از چاپ تنها رمانش، چند داستان کوتاه در مجله ها چاپ نموده بود با چاپ رمانش، ناطور دشت، یک شبه از قله های معروفیت و محبوبیت بالا رفت و به نویسنده ای دنیای بدل شد، نویسنده ای که به گفتهٔ خودش تقریبا فقط دربارهٔ نوجوانان می نوشت اما همانطور که ناگهان پرآوازه شد ناگهان هم خودش را از چشم مردم پنهان کرد و بعد از چاپ 3 کتاب، بیش از 55 سال و تا انتها عمرش، نه کتابی چاپ کرد و نه از خلوتش بیرون آمد، با اینهمه تاثیر آثار اندکش بر ادبیات دنیا و نویسنده های هم عصر و بعد از او غیر قابل انکار است.

پنجشنبه 8 مهرماه و تکرار دوشنبه 12 مهر ساعت 21 در برنامه هزارتوی داستان بهناز بستاندوست داستان من دیوانه ام نوشته سلینجر را روایت نموده است و در بخش کارشناسی همراه با کیهان بهمنی به تحلیل و آنالیز این اثر خواهند پرداخت. گویندگی زندگینامه سلینجر را رضا عمرانی روایت نموده و تهیه کنندگی آن بر عهده ژاله محمدعلی است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 22 مهر 1400 بروزرسانی: 22 مهر 1400 گردآورنده: mescitysport.ir شناسه مطلب: 499

به "تحلیل آثار سلینجر در رادیو نمایش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحلیل آثار سلینجر در رادیو نمایش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید