خودروی باورنکردنی شورولت

به گزارش شهر ورزش، ما تا به امروز شایعات زیادی درباره تازهترین محصول مجذوب کننده شورولت یعنی 2023 Chevrolet Corvette Z06 شنیده ایم، اما تا به امروز اطلاعاتی رسمی به ویژه درخصوص قیمت آن دریافت نکردیم، اما یک گزارش تازه و قابل تدمل نشان می دهد که این خودرو به احتمال بسیار زیاد با قیمت جالب پایه 87000 دلار آمریکا عرضه خواهد شد.

خودروی باورنکردنی شورولت

به گزارش خبرنگاران، همه نشانه ها حاکی از آن است که شورولت کوروت Z06 تازه یک خودروی باورنکردنی خواهد بود که می تواند با اغلب هایپرکار های مطرح و لکوس گران قیمت به رقابت بپردازد، اما علاوه بر این، ما اکنون می دانیم که علاقمندان به این خودرو احتمالاً از قیمت مجذوب نماینده آن نیز به وجود خواهند آمد چراکه قرار است یک سوپر خودروی مجذوب نماینده را با قیمتی به مراتب پایین تر از هایپرکار های گران قیمت خریداری نمایند.

این گزارش را یک صفحه با نام HorsePower Obsessed در شبکه اجتماعی YouTube مطرح نموده است که نشان می دهد شورولت کوروت Z06 تازه از برچسب قیمتی پایه 87000 دلاری برخوردار خواهد بود. این ادعای جالب توجه ما را به چند علت جلب کرد؛ اول اینکه این ویدئو به دو نمایندگی کاملاً مجزای شورولت اشاره می نماید که قیمت اولیه یکسانی را از این خودرو، یعنی 87000 نشان می دهد. این یک عدد بسیار رند است، بنابراین احتمالاً قیمت واقعی را باید چیزی شبیه به 86995 یا 87195 دلار ترجمه کرد. اما نکته اصلی این است که این سوپراسپرت 670 اسب بخاری با قیمتی کمتر از 90000 دلار آغاز می گردد، و اگرچه مقرون به صرفه نیست، اما همچنان کمتر از نصف هزینه ای است که باید برای هر مدل مشابهی با برند های دیگر صرف کرد.

این ویدیو نام این نمایندگی های ادعایی را کاملاً ناشناس نگه می دارد، بنابراین هیچ راهی برای آنالیز واقعیت این گزارش وجود ندارد. با این حال، می توانیم تأیید کنیم که قیمت اولیه 87000 دلاری، یک شکاف قیمتی بین مدل های نسل قبلی C7 Stingray و Z06 را نشان می دهد. البته، عوامل زیادی وجود دارد که می تواند شکاف قیمت Stingray - Z06 را به طور قابل توجهی برای نسل هشتم افزایش دهد. برای مثال، Z06 تازه دارای موتوری کاملاً متفاوت از Stingray است که به تنهایی می تواند این تفاوت قیمت قابل توجه را تضمین کند. به هرحال، این خودرو تا اواخر سال 2022 به فروش نخواهد رسید، بنابراین هرگونه اطلاعات دریافت شده به وسیله فروشندگان احتمالاً شایعاتی از سوی خود این خودروساز خواهد بود.

در ادامه شما را به تماشای تیزر رسمی معرفی خودروی شورولت کوروت Z06 تازه دعوت می کنیم.

منبع: motor1

ترجمه: مصطفی جرفی-خبرنگاران

منبع: فرارو
انتشار: 1 دی 1400 بروزرسانی: 1 دی 1400 گردآورنده: mescitysport.ir شناسه مطلب: 575

به "خودروی باورنکردنی شورولت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خودروی باورنکردنی شورولت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید