4 ایده ساده برای ساخت جا لباسی در خانه

به گزارش شهر ورزش، تنها با همین چند ایده ساده خانه تان را از کوه لباس های شلخته نجات دهید.

4 ایده ساده برای ساخت جا لباسی در خانه

جالباسی ایستاده یکی از جزئیات مهم در دکوراسیون خانه است که باعث نظم بخشیدن به اتاق ها و مرتب و منظم دیده شدن منزل شما می شود. مجله اینترنتی خبرنگاران در این مقاله چند ایده جالب برای ساخت انواع جالباسی در خانه را به شما پیشنهاد می دهد، با ما همراه باشید.

عناوین مطلب

  • چند ایده ساده برای ساخت جالباسی ایستاده
  • جالباسی ایستاده و شفاف
  • جالباسی با اشکال انتزاعی
  • آویزان کردن لباس ها از سقف
  • جالباسی با نقاشی های بچگانه
    • همچنین بخوانید:

چند ایده ساده برای ساخت جالباسی ایستاده

شاید به نظر شما جالباسی ایستاده وسیله ای چندان مهم در دکوراسیون منزل نباشد؛ اما باور کنید این وسیله جزئی و کوچک که گاهی حتی فراموش هم می شود، یکی از مهم ترین وسایل در ایجاد نظم و ترتیب در منازل است.

بدون این وسیله کوچک گاهی شما با کوهی از لباس های آواره روبرو می شوید که روی هم تلنبار شده اند. اما این وسیله کوچک را خودتان هم به راحتی می توانید در خانه درست کنید. ما این اینجا چند پیشنهاد ساده و جالب ساخت جالباسی در منزل را برای شما داریم.

جالباسی ایستاده و شفاف

یک استوانه پلکسی گلاس شفاف پیدا کنید و به میزان عبور چند میله چوبی در آن سوراخ ایجاد کنید. دقت کنید پایه های آن را دقیق و هم تراز قرار دهید که جالباسی کج نشود. میله ها چوبی را هم روبه بالا جاگذاری کنید که لباس ها برنگردند.

جالباسی با اشکال انتزاعی

بعضی از جالباسی ها دقیقا برای آویختن لباس کاربرد ندارند. این مدل جالباسی ها شکل های غیرمتعارف و عجیب و غریب دارند که تنها برای آویزان کردن کلاه، کیف، عینک یا تنها یکی دو پیراهن اتوکشیده مناسب هستند؛ اما چهره مجذوب کنندهی دارند که دکوراسیون شما را شیک تر نشان می دهند.

آویزان کردن لباس ها از سقف

با وصل کردن چند قلاب به سقف خانه و بستن چند طناب محکم به آن ها می توانید جالباسی ایستاده بسازید. برای اینکه طناب ها برجای خود محکم باشند به پایین آن ها وزنه وصل کنید. برای آویزان کردن لباس هایتان تنها کافی است چند گیره فلزی هم به طناب ها با فواصل مناسب وصل کنید. جالباسی شما آماده است.

جالباسی با نقاشی های بچگانه

نقاشی های دوران کودکی خود را به یاد دارید؟ کوه هایی با قله هایی پوشیده از برف. همین می تواند یک ایده مجذوب کننده باشد. چندتکه چوب بردارید و به شکل مثلث آن ها را برش دهید. بعد درست مانند کودکی تان آن ها را مانند قله های پوشیده از برف رنگ آمیزی کنید. با چسباندن یک قلاب به میانه آن جالباسی شما آماده می شود.

پیشنهاد مطالعه:4 گیاه آپارتمانی با مقاومت بسیار بالا را بخوانید.منبع: پیام دلتا
انتشار: 5 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1402 گردآورنده: mescitysport.ir شناسه مطلب: 917

به "4 ایده ساده برای ساخت جا لباسی در خانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4 ایده ساده برای ساخت جا لباسی در خانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید