جزئیات حادثه خودسوزی مرد میانسال در بم

به گزارش شهر ورزش، فردی میانسال اقدام به خودسوزی در اتاق رییس اداره صنعت، معدن و تجارت (صمت) شهرستان بم کرد.

جزئیات حادثه خودسوزی مرد میانسال در بم

علیرضا پشتیبان رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بم کرمان در گفت وگو با ایسنا ضمن تایید خبر خودسوزی مردی میانسال در این اداره گفت: 9 ماه پیش یکی از شهروندان از این فرد که تعمیرکار مصالح ساختمانی است در این اداره شکایت کرد و خواهان رسیدگی شد.

وی اضافه کرد: با گذشت چندین ماه و کش و قوس های فراوان و مراجعات و اصرارهای متعدد فرد شاکی جهت رسیدگی به شکایت و جبران ضرر اقتصادی وی، نهایتا متخلف را به اداره تعزیرات حکومتی معرفی کردیم که صبح امروز شنبه به اداره صنعت،معدن و تجارت بم آمد.

وی یادآور شد: آذرماه سال گذشته شخصی به این اداره به عنوان شاکی مراجعه و اعلام کرد که برای ساخت یک عدد خلاطه (ابزاری در ساخت و ساز) به شخصی مراجعه نموده اما دستگاه خراب شده و شخص هم آن را تعمیر نمی کند.

رییس اداره صمت بم تاکید نمود: فرد خاطی پس از تهدید کرد ندکه خودش را آتش می زند و از اداره خارج شد اما یکساعت بعد مجدد با در دست داشتن تینر به اداره آمد و تینر را به روی خودش و من ریخت.

وی توضیح داد: من شخص را گرفتم تا فندک را از دستش خارج کنم اما به علت اینکه قدرت بیشتری داشت یکباره فندک را زد و آتش به جان او من و یکی از همکارانم افتاد و بخشی از اداره هم آتش گرفت.

پشتیبان ادامه داد: وی پس از بحث و جدل با کارکنان این اداره و در حالیکه ما صرفا وی را به مراجعه به تعزیرات جهت پرداخت خسارت اقتصادی شاکی دعوت می کردیم، به بیرون از اداره رفت و مجددا برگشت و اقدام به خودسوزی کرد و به بیرون از ساختمان رفت و نهایتا با یاری مردم و کارکنان اداره وی نجات پیدا کرد اما دچار سوختگی شد.

لازم به ذکر است فرد خودسوز زنده و به بیمارستان انتقال داده شده است.

منبع: فرارو
انتشار: 17 تیر 1401 بروزرسانی: 17 تیر 1401 گردآورنده: mescitysport.ir شناسه مطلب: 767

به "جزئیات حادثه خودسوزی مرد میانسال در بم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات حادثه خودسوزی مرد میانسال در بم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید