اخبار صنعت

گل ما به استقلال آفساید نبود، بازی با پرسپولیس را فراموش کردیم

به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال استقلال در هفته پنجم لیگ برتر امروز دوشنبه در استادیوم آزادی مقابل تیم صنعت نفت به نتیجه تساوی یک - یک رسید.

26 دی 1399

گزارش، طعم گرسنگی در آمریکا قبل و بعد از همه&zwnjگیری کرونا

شیوع ویروس کرونا و تبعات اقتصادی ناشی از آن آمارهای مربوط به میزان گرسنگی در آمریکا را که پیش از شیوع این بیماری نیز از شرایط مناسبی برخوردار نبود را وخیم تر کرده است.

18 دی 1399

3 هزار و 665 بنگاه، پروانه بهره&zwnjبرداری گرفتند

جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت نشان می دهد که در هفت ماهه امسال برای سه هزار و 665 بنگاه پروانه بهره برداری صادر شده و زمینه اشتغال 62 هزار و 820 نفر فراهم شده است.

14 دی 1399

ادامه فرایند اعتراض به پولی شدن آموزش عالی، تجمع در 2 دانشگاه دیگر

روز گذشته، دانشجویان دانشگاه های تهران، شهیدبهشتی، علامه طباطبایی و خوارزمی در اعتراض به پولی شدن آموزش عالی و خصوصی سازی آموزش عالی تجمع اعتراضی جداگانه ای تشکیل دادند.

14 دی 1399

راه اندازی سامانه یکپارچه عضویت اتاق های مشترک بازرگانی

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با هدف تسهیل خدمت رسانی به اعضای این اتاق، اقدام به راه اندازی سامانه یکپارچه عضویت اتاق های مشترک بازرگانی نموده است.

12 دی 1399

خانه تکانی آسان؛ 10 نکته طلایی برای تمیز کردن آشپزخانه

آشپزخانه محلی است که روزانه در آن به طبخ غذا می پردازیم، از یخچال استفاده می کنیم و اغلب تمیز کردن اساسی تری نسبت به سایر نقاط خانه در انتظار آن است. داشتن برنامه ریزی باعث می شود کار آشپزخانه سبک تر و در عین حال منظم تر پیش رود.

8 دی 1399

زنگنه: تا زمانی که تحریم هست، درباره تولید و صادرات نفت ایران صحبت نمی کنم

تهران (پانا) - وزیر نفت گفت تصمیم گیری اعضای اوپک درباره نحوه تمدید توافق کاهش تولید نفت به نشست فردا (11 آذر) با اعضای غیراوپک موکول شد؛ فردا روز مهمی است و اجماع در تصمیم گیری نیازمند حوصله و مذاکره است.

8 دی 1399