مقاله: پارک مونت رویال مونترال (کانادا)

به گزارش شهر ورزش، دریاچه بیور مکانی عالی برای کرایه قایق پارویی یا پدالی و گشت و گذار در هوای گرم و مطبوع تابستانی است. در فصل های گرم سال شما همچنین می توانید از پیک نیک، پیاده روی یا دوچرخه سواری در مسیرهای مخصوص و تماشای پرنده ها لذت ببرید. مسافران تور کانادا برای رفتن به پارک مونت رویال گزینه های متعددی پیش رو دارند، از جمله با پای پیاده، با دوچرخه، اتوبوس، اتومبیل شخصی یا کرایه ای. در مورد انتخاب هر کدام از این روش ها توان جسمانی و زمانی که دوست دارید برای دیدن این جاذبه مشهور شهر مونترال اختصاص دهید را در نظر بگیرید. برای رفتن به قله پارک مونت رویال با پای پیاده حدود 45 دقیقه زمان لازم است. شما همچنین می توانید اتوبوس شماره 11 را از محل ایستگاه مترو مونت رویال سوار شده و به قله برسید.

مقاله: پارک مونت رویال مونترال (کانادا)

پارک مونت رویال مونترال چندین مکان دیدنی تاریخی، فضاهایی برای پیک نیک و مناظری تماشایی و زیبا دارد، به خصوص در اطراف دریاچه بیور. دو عمارت کلاه فرنگی در پارک وجود دارند که رو به مرکز شهر مونترال قرار گرفته اند. عمارت معروف تر و محبوب تر کوندیارونک، کلبه مونت رویال را در خود جای داده است، جایی که میزبان مهمانی های بزرگ است. از بالاترین نقطه این عمارت شما می توانید رودخانه سینت لارنس را ببینید. عمارت کلاه فرنگی کمیلین هود یک منظره شگفت انگیز از شرق مونترال را به بازدیدکنندگان ارائه می دهد. محوطه تماشای منظره در کلیسای کوچک سینت جوزف، مکان دیگری است که مسافران تور کانادا می توانند از آنجا منظره ای نفس گیر از شهر را ببینند.

دریاچه بیور یک دریاچه کوچک مصنوعی است که زمستان ها به طور کامل یخ می زند و به یک پیست اسکیت روی یخ تبدیل می شود. پارک مونت رویال همچنین مکانی عالی برای دیگر فعالیت های زمستانی مانند تیوپ سواری، سورتمه سواری، اسکی پویشی و کفش اسکی است. جنگل متراکم این پارک در سال 1998 و به خاطر یک توفان یخ آسیب شدیدی دید، اما از زمان تاکنون بخش بزرگی از آن احیا شده است. این جنگل برای منظره های بسیار زیبای پاییزیش مشهور است. مسافران تور کانادا همچنین می توانند در مسیرهای جنگلی یک گشت زمستانی همراه با راهنما یا به تنهایی داشته باشند.

منبع مقاله: پارک مونت رویال مونترال (کانادا)

انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: mescitysport.ir شناسه مطلب: 520

به "مقاله: پارک مونت رویال مونترال (کانادا)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: پارک مونت رویال مونترال (کانادا)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید