هیولاهای شرور احتمالی فیلم گودزیلا پس از مگاگودزیلا

به گزارش شهر ورزش، تا به امروز گودزیلا پادشاه هیولاها در برابر دو تا از بزرگ ترین هیولاهای شرور در این فیلم ها که محصول شرکت توهو بودند، قرار گرفته و آن ها را شکست داده است.

هیولاهای شرور احتمالی فیلم گودزیلا پس از مگاگودزیلا

او در فیلم گودزیلا: پادشاه هیولاها (Godzilla: King of the Monsters)، گیدورا را شکست داد و در انتها فیلم گودزیلا در برابر کنگ (Godzilla vs. Kong)، به کمک کنگ بر مگاگودزیلا غلبه کرد.

با توجه به شرایط موجود، در حال حاضر تعیین نیست که آیا گودزیلا حریف دیگری برای مبارزه در مانسترورس داشته باشد یا خیر. گودزیلا: پادشاه هیولاها یک شکست مالی را در پی داشت که ممکن است به آینده مانسترورس صدمه زده باشد و هم چنین می تواند دلیل این باشد که شرکت های لجندری و برادران وارنر پس از آن، فیلم دیگری را در این زمینه منتشر نکردند اما با توجه به شرایط، گودزیلا در برابر کنگ در گیشه عملکرد خوبی داشت. با این اوصاف، هنوز سخت است که بگوییم استودیوهای سازنده نسبت به مانسترورس اعتماد کامل دارند اما اگر از موفقیت این فیلم ها اطمینان نسبی داشته باشند، می توان تایید کرد که فیلم های تازه گودزیلا و کنگ در هفته ها یا ماه های آینده به مرحله ساخت و تولید خواهند رسید.

جای سوال است شرکت لجندری از چه موجودی به نام دشمن آینده گودزیلا استفاده می کند و شاید از شخصیت های قبلی شرکت توهو برای انتخاب این ضدقهرمان بهره ببرد. هیولاهای زیادی در گنجینه توهو موجود هستند که هر کدام می توانند مورد مناسبی برای مانسترورس باشند. برخی از موجودات شانس کمی برای حضور در قسمت بعدی دارند. برای مثال با توجه به حضور گیدورا در دو فیلم اخیر، بعید است که شاهد او باشیم و همینطور هیولاهای شروری مانند گابارا و مگالون هم گزینه های خوبی برای گودزیلا 3 به نظر نمی رسند اما به غیر از این موارد، باز هم هیولاهای دیگری در لیست قرار دارند.

گیگان

هیولای حشره ای بیگانه و سایبورگ، مورد علاقه طرفداران گودزیلا و یکی از محبوب ترین گزینه ها برای نقش ضدقهرمان گودزیلا 3 است. گیگان به لطف تیغه های قلاب مانند که به جای دست او عمل می کنند، اولین موجود در تاریخ سینما است که گودزیلا را زخمی کرده است. گودزیلا در سال 1972 در فیلم گودزیلا در برابر گیگان، شکست افتضاحی از گیگان خورد و بعد از آن مبارزه، گیگان به نام یکی از شرورترین هیولاها شناخته می شود. علی رغم اهمیت گیگان، او در واقع هیچ وقت تهدیدی جدی برای گودزیلا نبوده است. او در هر دو فیلم گودزیلا در برابر گیگان و گودزیلا در برابر مگالون، به نام یار کمکی برای گیدورا و مگالون حضور داشت و خودش نقش پر رنگی نداشت. او هم چنین در سال 2004 و در فیلم جنگ های انتهای یک ضدقهرمان ثانویه بود.

با توجه به موارد ذکر شده، گیکان واقعا هنوز فرصتی برای بودن در کانون توجهات نداشته است اما گودزیلا 3 می تواند اوضاع را تغییر دهد و نسخه تازه و قاطعی از این هیولا را ارائه نماید و او می تواند درست مثل گیدورا، یک تایتان بیگانه باشد که به زمین راه یافته است. شاید سناریو این گونه باشد که او در جایی خوابیده است و سپس با اقدامات سازمان هایی مانند مونارک و ایپکس از خواب بیدار می شود.

دستورویا

توهو در سال 1995 با فیلم گودزیلا در برابر دستورویا که با مرگ غم انگیز گودزیلای هایسی همراه بود، دوره این پادشاه هیولاها را به انتها رساند. هایسی که به دلیل آسیب پذیری از تشعشعات هسته ای، از ابتدای فیلم، حال خوشی نداشت، قبل از مرگ مجبور شد آخرین مبارزه خود را با دستورویا انجام دهد. هیولایی که در ابتدا سخت پوست بود و به وسیله یک سلاح نابودکننده اکسیژن، جهش پیدا کرده بود.

هایسی حتی با تقویت نیروی هسته ای خود، برای شکست دادن دستورویا مسائل زیادی داشت اما در انتها، توانست قبل از فدا کردن جان خود برای نجات پسرش، بر دستورویا غلبه کند. دستورویا به نام برترین شرور دوره هایسی، طرفداران زیادی دارد و بسکمک از مخاطبان خواهان حضور او در قسمت های تازه هستند.

گودزیلای فضایی

فیلم گودزیلا در برابر گودزیلای فضایی با وجود مسائل داستانی زیاد، یکی از مورد احترام ترین فیلم های مانسترورس است و با استقبال بالای طرفداران روبه رو شد. گودزیلای فضایی یک موجود شرور فرازمینی است که در اثر یک اتفاق در فضا ایجاد شد. به نوعی در بافت بدن او، سلول هایی کهکشانی و از جنس سیاهچاله قرار داشتند که موجب شده بود تا حتی گودزیلا هم بدون کمک، نتواند او را شکست دهد. او می تواند یکی از گزینه های بعدی سرگرم کننده مانسترورس باشد. بدن او شبیه گودزیلا است و کریستال های بزرگ سفید رنگ روی شانه های او، ظاهری متفاوت و کاملا هولناک به او بخشیده اند که نیاز به بروزرسانی زیادی ندارد. تنها چیزی که او نیاز دارد یک داستان تازه است.

بیولانته

این هیولا کاملا مناسب مانسترورس است. این موجود غول پیکر و گیاه مانند، محصول یک آزمایش شکست خورده بود و از ترکیب ژن گودزیلا، گل رز و ژن دختر یک دانشمند به وجود آمد و نکته غم انگیز ماجرا این است که شاید روح دختر آن دانشمند در بدن این هیولا حلول کرده باشد و به معنای دیگر، بیولانته، با وجود ظاهر ترسناکش، به یک چهره مظلوم و هم چنین یک قربانی تبدیل شود. چرا که او قربانی اشتباهات و غفلت انسان ها است.

گودزیلا در برابر بیولانته اولین اثر مجموعه گودزیلا نبود که به مسائل زیست محیطی پرداخت اما پیام این فیلم نسبت به باقی آثار، واضح و صریح تر بود. از آن جا که بشریت ریشه همه مسائل مانسترورس است، حضور بیولانته در گودزیلا 3 منطقی بنظر می رسد. احتمالا جالب است که شاهد این باشیم تا گودزیلا برای مقابله با او و نجات کره زمین یک بار دیگر از اعماق اقیانوس خارج شود.

منبع: Screenrant

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 13 مرداد 1400 بروزرسانی: 13 مرداد 1400 گردآورنده: mescitysport.ir شناسه مطلب: 419

به "هیولاهای شرور احتمالی فیلم گودزیلا پس از مگاگودزیلا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیولاهای شرور احتمالی فیلم گودزیلا پس از مگاگودزیلا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید